Поїздка до Польщі в рамках міжнародного проекту обміну учнівською молоддю

З метою виховання полікультурної, соціокультурної та мовленнєвої компетентностей особистості школяра в рамках співпраці із закордонними школами-партнерами на запрошення директора школи Можени Віснярської та мера міста Бржежини (сателіт м. Варшави) п’ятнадцять учнів нашої школи здійснили незабутню, сповнену чудових вражень поїздку до наших польських друзів. Впродовж тижня українські школярі навчалися в польській школі і проживали в сім’ях польських друзів. Адміністрацією, педагогами та «польськими» батьками було проведено ряд  цікавих та змістовних заходів. Програма перебування  гостей з України, крім навчання у школі та відвідування уроків, включала спортивні змагання, ігри на природі, розучування українських та польських народних танців, екскурсію  м.Варшавою, відвідування музею Варшавського національного повстання,  історичний конкурс з нагоди 70–річчя до Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, виступи та презентації дітей до Дня  Європи – Презентації про пам’ятки та цікаві місця в Україні, які пов’язані з історією Польщі, і навпаки – презентації української культури та традицій.

Учнівський та педагогічний колективи на чолі з директором школи міста Бржежини організували  нам гостинний прийом , під час якого показали приклад досягнення успіху в розвитку громадсько-активної школи  (педагогічний колектив тісно співпрацює з батьківською громадою). А ми, в свою чергу, показали культурне життя українців, нашу буденність та менталітет. Крім того, важливою частиною нашого візиту була розважальна програма музично-танцювального характеру.

Швидко пролетіли дні, наповнені радісними подіями, пізнавальними освітніми і культурними подорожами, які залишили найкращі спогади у всіх учасників дружньої зустрічі у рамках проекту з міжнародної співпраці. Поїздка залишила незабутні враження, порівняти які можна тільки з найприємнішими моментами в житті кожної людини. Вона була особлива, тому що діти потрапили у атмосферу яскравих контрастів, безперервних змін та просто дружнього спілкування. Кожний день був особливим, вражаючим та  незабутнім. Дискотеки, відпочинок  біля вогнища, ніч фільмів, проведена в школі, відвідування цікавих історичних та культурних місць, ігри, репетиції, конкурси, концерти зробили відпочинок яскравим. Позитивні емоції та нові враження ще надовго залишаться приємною згадкою про проведений час.

Переглянути фото...