gototopgototop

«Школи: партнери майбутнього»

З 2008 року НВК№12 та РГГ є учасниками Міжнародного проекту, започаткованого Гете-інститутом«Школи: партнери майбутнього». Його мета - популяризація німецької культури та об'єднання в єдину мережу закладів освіти, які його реалізують. З 11 по 13 листопада у місті Рівному відбулася щорічна зустріч директорів шкіл України-учасників проекту.

Урочисте відкриття пройшло у НВК№12. На ньому були присутні заступник директора Гете-інституту, керівник мовного відділу Сюзанна Бекер, координатор проекту в Україні Вайко Фрауенштайн, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Харковець В.С., директори PASH-шкіл.  Директор школи Лагодюк В.Ю. презентувала навчальний заклад, акцентуючи уваги на досягненнях, у тому числі і на міжнародному рівні,

а учителі німецької мови Мороз О.М. та Киричук О.М. розповіли про інновації та досягнення у вивченні німецької мови.  Учасники шкільного європейського клубу «Пліч-о-пліч з Європою» (керівник Степаненко Л.П.) підготували яскравий виступ-презентацію, екскурсію шкільними коридорами німецькою та українською мовами та звіт по реалізації проектів. Увечері гості мали можливість пройтися вулицями нашого рідного міста під час екскурсії «Рівне вечірнє». Учасники проекту обмінялися думками та визначили перспективи  у реалізації проекту.