mod_vvisit_counterПопередній місяць14582

Сьогодні: 17-01-2022 10:25
   . ,

Засідання школи технологічної майстерності

26 лютого 2016 року в НВК №12 відбулося чергове засідання школи технологічної майстерності учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Мета засідання – надати практичну та методичну допомогу вчителям в організації навчальної діяльності учнів перших класів, які навчаються за проектом «Інтелект України». У засіданні взяли участь учителі перших класів загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької областей та міста Рівного, а також вчителі математики старших класів Рівненського НВК №12.

Учасники засідання відвідали уроки математики у 1-их класах, які провели вчителі: Кривко Валентина Григорівна та Мартинюк Людмила Іванівна.

Новинкою  було проведення уроку-гри коучем проекту Слободянюк Іриною Олександрівною  з учасниками засідання, мета якого навчитися аналізувати навчальну діяльність, розвиток творчого мислення педагогів, відпрацювання навичок міжособистісного спілкування.

На завершення засідання провела аналіз та інтерпретацію змістовних   ліній навчальної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» директор НВК №12 Лагодюк Вікторія Юріївна.

Переглянути фото...