VI засідання школи технологічної майстерності

29.09.2016 р. на базі початкової школи НВК № 12 відбулося VI засідання школи технологічної майстерності учасників Всеукраїнського науково – педагогічного проекту «Інтелект України».

Учасниками засідання ШТМ були коучі – проекту, вчителі НВК № 12 (початкової та старшої школи) та вчителі початкових класів ЗНЗ Рівненської, Волинської, Житомирської областей.

Свою фахову майстерність з впровадження НПП « Інтелект України» продемонстрували вчителі: Гисюк Н.В., Мосійчук Г.А., Невелічук Л.П., Марушкевич Л.В.

У підведенні підсумків роботи брали участь директор школи В. Лагодюк, методист кабінету дошкільної, початкової освіти  РОІППО В. Андрійчука заступник директора з навчально – виховної роботи Г. Карабанова.

Переглянути фото...