"Не кажи не вмію! Кажи навчуся!"

Формування у дитини позитивного мислення - найголовніше завдання сьогодення. "Не кажи не вмію! Кажи навчуся!" - лейдмотив системи навчання за методиками науково-педагогічного проекту "Інтелект України". Навчити дитину вчитися, працювати в команді І зрештою бути щасливою - ось що дає навчання у проектних класах. В НВК 12 ведеться інтенсивна підготовка учителів до навчання дітей в основній школі за програмами науково-педагогічного проекту "Інтелект України". В закладі створено ініціативні групи учителів-предметників, які будуть працювати з 01.09.2017 року за програмами Проекту. Науково-методичною радою проекту заплановано проведення курсів підвищення кваліфікації учителів. Адміністрація школи працює над створенням умов для навчання та виховання УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ СУЧАСНОГО ШКОЛЯРА.

8.10.2016, Харків, ми беремо участь у роботі науково-практичного семінару "Реалізація компетентністного підходу в основній школі науково-педагогічного проекту "Інтелект України".Обговорюємо нормативно-правову базу та особливості впровадження проекту в основній школі відповідно до концепції та реформ освіти в Україні. На семінарі присутні директори та заступники директорів базових ЗНЗ, науковці ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", ХНПУ ім. Г.С. Сковорода, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України", члени науково-методичної ради проекту "Інтелект України", педагогічні працівники Харківських гімназії 169. Директори та заступники директорів шкіл, що впроваджують науково-педагогічний проект "Інтелект України, сіли за парти, щоб відчути себе учнями:))

Директор НВК 12 Лагодюк В.Ю.