Участь у науково-практичному семінарі у м.Харків

"Учень не посудина, яку необхідно наповнити, а факел, який потрібно запалити" - переконана автор науково-педагогічного проекту "Інтелект України" Гавриш І. В. Сьогодні у м. Харкові на науково-практичному семінарі обговорювали введення учителів середньої та старшої школи у Проект. У технологіях та програмах навчання за даним проектом чітко дотримано державних стандартів. Застосування зошитів з друкованою основою, де розроблені на системі спеціальні вправи, дають можливість чітко контролювати якість засвоєних учнями знань. Особлива увага приділяється здоров'язберігаючим технологіям навчання та дотриманням норм не перевантаження учнів домашніми завданнями. Учасники науково -практичного семінару, відвідавши уроки в початковій та основній школі, побачили системну роботу щодо компетентністного підходу до процесу навчання.

Під час проведення круглого столу обговорили управлінські питання організації навчально-виховного процесу в 5-6 класах та можливості організації курсів підвищення кваліфікації учителів. Делегація педагогічних працівників НВК 12 м. Рівне висловлює щирі слова вдячності автору проекту професору Гавриш І. В., членам науково-методичної ради проекту, керівнику медико-психологічної групи проекту професору Даниленко Г.М., адміністрації та педагогічному колективу гімназії 169 м. Харкова та всім, хто долучився до організації та проведення семінару за науково-методичну допомогу та надані консультації. Адміністрація НВК 12 планує проведення тренінгових занять із учителями школи, які виявили бажання продовжувати навчання учнів майбутніх 5-х класів за прогамою науково-педагогічного проекту "Інтелект України"

Директор НВК 12 Лагодюк В.Ю.