Засідання школи технологічної майстерності

З малечку вчимо жити по дорослому:) В повній мірі реалізуємо право дитини на якісну освіту, передбачене Законом України "Про охорону дитинства" та Конвенцію ООН про права дитини.
"Не кажи не вмію, а кажи навчуся"- гасло, яким керуються при навчанні дітей за програмою "Інтелект України"
06.04.2017 на базі НВК-12 відбулося засідання школи технологічної майстерності учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту "Інтелект України". З метою надання практичної та методичної допомоги в організації навчальної діяльності учнів, учителями школи 12 презентовано показові уроки 3-Б ( вч. Лапчук В. Б.), 3-Д ( вч. Брега Н. І.) 3-В ( вч. Грибчук С. М. ), 3- А ( вч. Климюк О. В. ). Коучами проекту Федорчук І. В., Слободянюк І. О. та Мусійчук О.О.проведено майстер-класи для колег Рівненської та Тернопільської областей. Обговорено методичні та практичні аспекти навчальних дисциплін "Математика", "Еврика" та "Українська мова". На засіданні творчої групи вчителів старшої школи проаналізовано системоутворювальні компоненти змісту навчальних предметів. Учителі старшої школи НВК-12 готуються до викладання за інноваційними технологіями проекту у 5-9 класах. Чекаємо на покоління всебічно розвинених дітей.

Джерело - www.facebook.com/groups/nvk12rvua/permalink/1527345190618776