Науково-практичний семінар для директорів та заступників директорів

15.12.2017 на базі НВК-12 проведено науково-практичний семінар для директорів та заступників директорів навчальних закладів Рівненської області. Тема семінару : " Реалізація концепції "Нова українська школа" в науково-педагогічному проекті "Інтелект України". Адміністрація школи висловлює подяку всім, хто долучився до підготовки та проведення семінару.
Особливо теплі слова подяки учням 1-Б, 4-Б, 5-А та 5-В класів за подаровані позитивні емоції на уроках, які провели Федорчук І. В., Лапчук В.Б., Коваль В. С., Шамрик О. Я. та Самолюк Н. В.
Низькій уклін учителям за ваш професіоналізм та інноваційну педагогічну діяльність.
Науковий консультант Проекту, кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ "Інститут модернізаціх змісту освіти" Кириленко С. В. провела творчу майстерню заступника директорв з НВР.

Координатор Проекту , кандидат педагогічних наук, завідувач сектора експериментальної педагогіки відділу інноваціцної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ "Інститут модернізаціх змісту освіти" Кіян О. І. розповіла про стратегію розвитку науково-педагогічного проекту "Інтелект України " наголосивши, що сьогодення вимагає забезпечення педагогічного альянсу учителів і батьків.
Відкритий мікрофон та підведення підсумків семінару провела Мельник Н. А., координатор проекту в Рівненській області, кандидат педагогічних наук, проектор із науково-методичної роботи РОІППО.
Присутні на семінарі директори, ЗД, науковці, працівники УО та РОІППО відвідали та обговорили уроки у проектних класах.
За результатами зустрічі розроблено перспективну програму науково-методичної роботи ЗД та творчого колективу науково-педагогічного проекту "Інтелект України ".

Переглянути фото -