gototopgototop

Всеукраїнський семінар «Інтелект України»

16. 01. 2014 року на базі навчально-виховного комплексу №12 Рівненської міської ради спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти був проведений Всеукраїнський семінар «Інтелект України».

Метою семінару було ознайомлення директорів та заступників шкіл Рівненської, Волинської областей та міста Рівного з роботою вчителів НВК №12, що працюють у рамках науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

У семінарі брали участь керівник та автор проекту, доктор педагогічних наук, викладач ХНПУ ім. Г. С. Сковороди Гавриш І. В., заступник керівника проекту з дошкільної освіти, психолог Щербакова О. О., заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №167 м. Харків Булахова Л. М., координатор проекту, методист кабінету дошкільної, початкової, корекційної та інклюзивної освіти Андрійчук В. В., 60 директорів шкіл та заступники, що виявили зацікавленість у проекті.

Учасників семінару вітали учні НВК №12. З презентацією впровадження проекту у НВК №12 виступила директор Лагодюк В. Ю. Вчителі, що працюють у проектних класах, показали 6 уроків, на яких також були присутні головний спеціаліст організаційно-інспекторського відділу управління освіти Середюк В. В., заступник завідувача КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Пучко Т. А.