ІV засідання школи технології майстерності

2 квітня 2015 року в НВК №12 м. Рівного відбулося ІV засідання школи технології  майстерності учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект України» з теми: «Теоретико-методичні та практичні аспекти викладання предметів «Навчаємося разом», «Людина і світ»».

Вчителі: Брега Н.І.. Грибчук С.М.. Лапчук В.Б., Іванюк Л.В. провели наказові уроки для педагогів Рівненської та Волинської областей, які працюють у проектних класах.  Коучі проекту Мусійчук О.О., Слободянюк І.О., Федорчук І.В. провели майстер-клас та практичні заняття з моделювання уроку предмета «Навчаємося разом». Це дало можливість учителям підвищувати свою  компетентність та попередити утруднення у роботі при викладанні предметів «Людини і світ» і  «Навчаємося разом».

Г. Карабанова,

заступник директора з навчально-виховної роботи