mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:08
   . ,

Установчий семінар для педагогів загальноосвітніх закладів

27 серпня 2015р. в Рівненському НВК "Школа-ліцей" №12 відбувся установчий семінар для педагогів загальноосвітніх закладів "Всеукраїнський науково-педагогічний проект "Інтелект України: практика реалізації у початковій школі".

Учасниками семінару були вчителі та заступники директорів шкіл Рівненської, Волинської, Тернопільської та Чернівецької областей.

З ними своїм досвідом з питань впровадження проекту "Інтелект України" поділилися директор школи В.Лагодюк та Г.Карабанова. Теоретико практичну та методичну допомогу надавали проректор з науково-методичної роботи РОІППО Н.Мельник та методист кабінету дошкільної, початкової, інклюзивної та корекційної освіти РОІППО В.Андрійчук. Для учасників тренінгу були організовані тренінгові заняття в секціях, коучами у яких були вчителі гімназії№169 м.Харкова Г.Жук, Т.Шепіт та вчителі Рівненського НВК №12 О.Мусійчук, І.Слободянюк та І.Федорчук.