ІХ засідання школи технологічної майстерності

16.12.15 р. на базі НВК №12 м. Рівного було проведено ІХ засідання школи технологічної майстерності для вчителів західного регіону які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». З метою надання практичної та методичної допомоги вчителям в організації навчальної діяльності учнів других класів вчителі Брега Н. І., Лапчук В.Б., Грибчук С.М., Іванюк Л.В. провели показові уроки з таких навчальних предметів як «Навчаємось разом» та «Математика».

З метою підготовки вчителів середньої та старшої ланки до роботи в проектних класах, на уроках були присутні вчителі математики Гайдук Г. В., Іванкова Н.В., Ніколайчук О.М.

Директор школи Лагодюк В.Ю.,  методист кабінету дошкільної, початкової, інклюзивної та колекційної освіти РОІППО Андрійчук В.В. та заступник директора Карабанова Г.В. проаналізували відвідані уроки, дали методичні поради вчителям та відповіли на поставлені запитання.

Коучі проекту, вчителі НВК №12, Федорчук І.В. та Мусійчук О.О. дали практичні поради вчителям 2-их класів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».