gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні210
mod_vvisit_counterВчора347
mod_vvisit_counterЗа тиждень210
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3663
mod_vvisit_counterЗа місяць14291
mod_vvisit_counterПопередній місяць11982
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1499095

Online (за останні 20 хвилин): 7
Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:40
   . ,

Гринь Т.І., 1-В клас

І ось нарешті  1 клас! Ми довго думали: в яку школу,клас віддати нашого малюка. Адже дитина підростає і активно виявляє своє бажання у пізнанні навколишнього світу. Вона багато запитує і любить змістовні відповіді.

Становлення творчо активної особистості-важливе завдання,у вирішенні якого, я б хотіла, щоб допомогла школа.

Я глибоко переконана,що в наш час численних інтернет ресурсів дитина повинна вміти здійснювати вибір, визначати та вирішувати проблеми, бути винахідливою, мати творчу уяву.

 

На мою думку, всі ці завдання активно вирішуються та розвиваються в класах, де впроваджується  науково - педагогічний проект «Інтелект України».Тому ми навчаємося саме в такому класі.

Звичайно, я дуже хвилювалася чи буде справлятися моя дитина? Чи буде їй цікаво? Чи не буде втомлюватися? Але вже з перших тижнів навчання ми зрозуміли, що зробили правильний вибір.

Адже інформація подається у доступній формі, дитина швидко засвоює матеріал. На уроках  діти вільно висловлюють свої думки, не бояться помилитися, бо сама їхня відповідь це вже успіх. Кожен учень сприймає себе як унікальну особистість,іде до школи з радістю. Цікаві вправи,ігри,завдання, які запропоновані вчителем, викликають позитивні емоції. І звичайно,хочу зауважити,що одна з найважливіших умов-це спокійне і доброзичливе поводження вчителя, який завжди поряд у цей вирішальний момент життя не тільки маленьких школярів, а й їх батьків. Який завжди допоможе словом, інтонацією, обов’язково відзначить кожний маленький успіх, кожне досягнення свого вихованця.

Я з радістю помічаю, як розквітає посмішка на обличчі моєї дитини, як сповнюється гордістю материнське серце від перших його досягнень,як блищать очі цікавістю і любов ю до пізнання нового!

Отож, бажаю успіхів і нових відкриттів всім засновникам, авторам науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та педагогам, які відкриті до пізнання та відкриття нового разом із своїми  вихованцями!