gototopgototop

Величко О.М., мама учениці 1-А класу

Моя донька, Величко Софія Миколаївна, навчається в 1-А класі Рівненського НВК №12 за програмою «Інтелект України». Наша вчителька Кривко Валентина Григорівна є тією людиною, яка веде дитину у світ знань та поселила в її душі бажання вчитися.

Програма проекту має надзвичайно швидкий темп і досить напружена для дитини,хоча надзвичайно цікава і досить результативна. Завдяки засобам наочності, аудіо, відеоматеріалам, процесу навчання в ігровій формі об’єкти вивчення стають більш зрозумілими і цікавими для дитини. Вона дійсно швидше запам’ятовує та набуває навичок і вмінь користуватися своїми знаннями. За період навчання хочу відмітити значні успіхи своєї дитини у техніці читання, математиці, письмі, мисленні, бажанні вчитися, самостійно думати, розвитку пам’яті.

 

Надзвичайно важливим для мене, як мами, є те, що дитина не перестає відкрито ставитись до оточуючого світу, може відкрито виражати своє думки без тривоги і зайвих переживань. програма не заперечує індивідуальність дитини. Навіть якщо не все одразу вдається, у неї не зникає бажання вчитися, навпаки, дитина усвідомила, що навіть через помилки може досягнути успіху.

В цілому, програма є корисною як для дитини, так і для батьків. Вона спрямована на підтримку інтересу, зацікавленості дитини у навчанні. Комплексний підхід з різних предметів, в тому числі, «Навчаємося разом», «Людина і світ» дають можливість систематизувати свої знання та закріпити їх. Надзвичайно подобаються дитині способи перевірки знань в ігровій формі, наприклад, перегони з математики.

Я задоволена, що моя дитина вчиться за програмою «Інтелект України».

Єдиним недоліком вважаю невиправдано великою є оплата комплекту навчальних посібників.