mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 18:12
   . ,

Батьки 2-В класу: Лавренчук.І.Я, Бондарець Ю.Ю.

Для кожної дитини школа є новим етапом коли змінюється її кругозір, інтереси, цінності, коли дитина здобуває нові знання та новий статус у суспільстві. Молодший шкільний вік найсприятливіший період для розвитку умінь та навичок. Віддаючи власних дітей до  першого класу батьки з відчуттям відповідальності вишукують цікаві, сучасні, результативні програми навчання. Саме такою для нас стала програма ,, Інтелект України ,,

Програма дає можливість комфортно почуватися в сучасному світовому просторі, розвиває пам’ять, увагу, мислення, виховує дружелюбне ставлення до оточення,  любов до Батьківщини та інше. А також забезпечує різними засобами навчання: робочі зошити, аудіо та відео матеріали, плакати, книги для домашнього читання. Поєднання яскравих образів, рухливих ігор, пісень, цікавих нестандартних завдань, різноманітних конкурсів сприяє розвитку в учнів самостійності, комунікабельності та соціальної активності. В сучасному світі наших дітей важливо зацікавити у навчанні використовуючи усі можливі методи , засоби та підходи. Найважливішим для нас батьків є те,  що наші діти комфортно почувають себе на уроках, із задоволенням ідуть до школи та щодня здобувають нові знання.

Щирі  слова вдячності засновникам даного проекту та особливо нашому вчителю Грибчук Світлані Миколаївні за його реалізацію.