mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Сьогодні: 28-11-2021 18:28
   . ,

Батьки Тирака В., 2-В клас

Мій син Тирак Владислав є учнем 2-В класу, навчається по програмі « Інтелект України». Програма тяжка і водночас дуже цікава. В кожному предметові він знаходить для себе якусь цікаву нотку. Улюбленого конкретно предмету немає,так як кожен день приходить зі школи, бере для себе щось цікаве і нове. Із задоволенням вчимо вірші,читаємо казки,але було б добре,якби більше літератури було українських письменників,а з письма трішки менше писання. Програма Інтелект особисто для мене подобається тим,що багато цікавої інформації є для дітей, якої не знають і батьки. Вчимося разом!