gototopgototop

Наталія Козак, 2 –Д клас

« Інтелект України» - це нелегкий проект для наших дітей, але незважаючи на це діти наші талановиті і старанні стають впевненішими у собі. Я бачу по своїй дитині, що їй подобається навчатися за цим проектом. Вони дізнаються багато цікавого, такого чого немає у звичайних класах. Наприклад урок «Людина і світ» - один з улюблених уроків, де дитина дізнається про оточуючий світ. Особливо цікава форма подачі матеріалу. Такий урок як «Еврика» нелегкий не тільки для дітей, а й для батьків. Не у всіх розвинене логічне мислення для розв’язування винахідницьких задач. Такі уроки як математика, українська мова, читання є більш стандартними і особливість тут в перегонах та конкурсах, де діти змагаються за кубок.

 

Недоліком цього проекту, на мою думку, є швидке та дуже об’ємне викладення матеріалу, де не всім діткам вдається засвоїти все за урок. Тут потрібно батькам більше приділяти уваги власним дітям. І це добре.

А ще, завдяки нашим  вчителям, діти успішно засвоюють викладений матеріал  і старанно ставляться до виконання всіх завдань, навіть якщо не завжди і не у всіх вдається правильно.