mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Сьогодні: 28-11-2021 17:24
   . ,

Шамрик О.Я., 3-В клас

Уважно спостерігаючи за успіхами дітей, можу зробити висновок, що проект  «Інтелект України» себе виправдовує.  Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації,формуванням комплексу знань, умінь і навичок для всебічного розвитку особистості. Нам подобається новий підхід до навчання.  Головне - дітям цікаво, уроки змістовні ,грамотно сплановані ,ілюстровані різноманітним і  пізнавальним  дидактичним матеріалом.

Хочу зауважити ,що  дана програма  навчання враховує  вікові особливості учнів,пробуджує інтерес першокласників до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, відеоматеріалам нова тема уроку швидко опановується. Додатково до загальношкільних предметів введений новий предмет «Навчаємося разом» , на якому  діти розвивають пам’ять за оригінальними методиками. Школярі мають можливість самостійно працювати  у зошитах на друкованій основі  з предметів  читання та математики. Діти навчаються охоче, із задоволенням, виявляють пізнавальний інтерес до матеріалу,  залюбки розповідають про те, що вже засвоїли.

Значну роль у ефективності засвоєння цієї програми виконує  талановитий, творчий,розумний,досвідчений учитель Федорчук Ірина Володимирівна.

Сподіваюся, що навчання за програмою проекту «Інтелект України» у нашій школі буде мати продовження у 5-11 класах.