gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні203
mod_vvisit_counterВчора347
mod_vvisit_counterЗа тиждень203
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3663
mod_vvisit_counterЗа місяць14284
mod_vvisit_counterПопередній місяць11982
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1499088

Online (за останні 20 хвилин): 4
Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:24
   . ,

Шамрик О.Я., 3-В клас

Уважно спостерігаючи за успіхами дітей, можу зробити висновок, що проект  «Інтелект України» себе виправдовує.  Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації,формуванням комплексу знань, умінь і навичок для всебічного розвитку особистості. Нам подобається новий підхід до навчання.  Головне - дітям цікаво, уроки змістовні ,грамотно сплановані ,ілюстровані різноманітним і  пізнавальним  дидактичним матеріалом.

 

Хочу зауважити ,що  дана програма  навчання враховує  вікові особливості учнів,пробуджує інтерес першокласників до навчання. Завдяки міжпредметним зв’язкам, відеоматеріалам нова тема уроку швидко опановується. Додатково до загальношкільних предметів введений новий предмет «Навчаємося разом» , на якому  діти розвивають пам’ять за оригінальними методиками. Школярі мають можливість самостійно працювати  у зошитах на друкованій основі  з предметів  читання та математики. Діти навчаються охоче, із задоволенням, виявляють пізнавальний інтерес до матеріалу,  залюбки розповідають про те, що вже засвоїли.

Значну роль у ефективності засвоєння цієї програми виконує  талановитий, творчий,розумний,досвідчений учитель Федорчук Ірина Володимирівна.

Сподіваюся, що навчання за програмою проекту «Інтелект України» у нашій школі буде мати продовження у 5-11 класах.