mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Сьогодні: 28-11-2021 18:23
   . ,

Батьки учениці першого классу Бучкович Ульяни

Спостерігаючи за успіхами моєї дитини, можу зробити висновок, що проект себе виправдовує. Даний проект сприяє гнучкому мисленню. Головне – дитині цікаво: процес проходить, начегра. Діти можуть самостійно працювати в зошиті, що зручно для батьків.  Моя дитина до школи ходить з превеликим задоволенням,  щодня ділиться тим, що вже засвоїла. Мені подобається в проекті методика подання дітям нового матеріалу (використання наочності, аудіо-відеоматеріалів). Дитина вчиться самостійно думати, приймати рішення.

Сподіваюсь, що проект поширюватиметься не тільки на початкову школу, а й здобуде продовження у середній та старшій школі.