mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Сьогодні: 28-11-2021 17:06
   . ,

ПЕТРИК Т.П. 2-А КЛАС

Я дуже задоволена, що моя дитина вчиться за програмою «Інтелект України». Перш за все, тим, що рівень знань та загальний інтелектуальний рівен значно вищий, ніж за  стандартною програмою. Метою програми є виховання і навчання обдарованих дітей. Сутність її полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Уважно спостерігаючи за успіхами дитини, можу зробити висновок, що проект себе виправдовує.  Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації. Моя дитина до школи ходить з превеликим задоволенням,  щодня ділиться тим, що вже засвоїла. Сподіваюсь, що проект поширюватиметься не тільки на початкову школу, а й здобуде продовження у середній та старшій школі.

Проект дає міцний фундамент для розвитку інтелекту, знань та майбутньої освіти дітей.

Щирі  слова вдячності засновникам даного проекту та особливо нашому вчителю Іванюк Ларисі Василівні за його реалізацію.