gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні199
mod_vvisit_counterВчора347
mod_vvisit_counterЗа тиждень199
mod_vvisit_counterПопередній тиждень3663
mod_vvisit_counterЗа місяць14280
mod_vvisit_counterПопередній місяць11982
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1499084

Online (за останні 20 хвилин): 7
Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:06
   . ,

ПЕТРИК Т.П. 2-А КЛАС

Я дуже задоволена, що моя дитина вчиться за програмою «Інтелект України». Перш за все, тим, що рівень знань та загальний інтелектуальний рівен значно вищий, ніж за  стандартною програмою. Метою програми є виховання і навчання обдарованих дітей. Сутність її полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Уважно спостерігаючи за успіхами дитини, можу зробити висновок, що проект себе виправдовує.  Він справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації. Моя дитина до школи ходить з превеликим задоволенням,  щодня ділиться тим, що вже засвоїла. Сподіваюсь, що проект поширюватиметься не тільки на початкову школу, а й здобуде продовження у середній та старшій школі.

Проект дає міцний фундамент для розвитку інтелекту, знань та майбутньої освіти дітей.

Щирі  слова вдячності засновникам даного проекту та особливо нашому вчителю Іванюк Ларисі Василівні за його реалізацію.