mod_vvisit_counterПопередній місяць15146
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1008808

Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:32

Учитель української мови та літератури Кішеньчук В.В.

Програма проекту «Інтелект України» орієнтується на високий рівень знань, всебічний розвиток дітей. Проект сприяє більш гнучкому мисленню першокласників, розвиває пам’ять, дає міцний фундамент для розвитку інтелекту, знань та майбутньої освіти. Відвідавши уроки , я побачила ,що діти із задоволенням беруть активну участь у роботі , вчаться робити висновки, висловлюють свої думки, творчо працюють із матеріалом, учаться практично застосувати набуті знання. Важливим моментом проекту є формування емоційно-позитивного стану дітей в процесі навчання. Це відбувається через вдалу добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання казок способом стеження за диктором презентації, робота з уривками мультфільмів, вправа фотоапарат тощо. Мені подобається в проекті методика подання школярам нового матеріалу (використання наочності, аудіо- та відеоматеріалів). Уроки формують не тільки пізнавальні вміння та навички дітей, але й виховують ціннісне ставлення до мови , Батьківщини, сім’ї.