mod_vvisit_counterПопередній місяць15146
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1008808

Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:31

учитель НВК №12 Федорчук І.В.

Поряд з традиційними системами  в Україні діють інші системи навчання молодших школярів. Кожна школа, кожен вчитель обирають для себе навчання та виховання учнів за такою системою, яка близька до душі та приносить хороші результати.

У своїй роботі наша школа керується девізом, що всі діти талановиті. І саме науково-педагогічний проект «Інтелект України» сприяє тому, що кожна дитина має свій розвиток, адже навчально-виховний процес є особистісно зорієнтованим. Навчальний матеріал подається  на сучасному рівні з використанням ІКТ, з застосуванням аудіо – та відеозаписів, тому інтерес до навчання в дітей постійно підтримується.  Велику увагу Проект приділяє формуванню в дитини ціннісних орієнтирів навчання.  Науково-педагогічний проект «Інтелект України» допомагає дитині бути успішною, всебічно розвинутою, сприймати навчання не як важку повинність, а як процес, який може бути і цікавим, і веселим, а відтак і нескладним.