mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:52
   . ,

учитель НВК №12 Мусійчук О.О.

За науково – педагогічним проектом «Інтелект України» я працюю лише третій рік. Навчання дітей побудовано з урахуванням вікових особливостей учнів. Різницю у результатах з лічби, техніки читання відчула уже в кінці першого року навчання. З 1 – класу з’являється такий навчальний предмет, як «Навчаємося разом», який вчить дітей «вчитися правильно». На цих уроках закріплюються знання з інших предметів, діти вчаться мислити, допомагати один одному, працювати в групі, любити свою рідну Україну. Діти у третьому класі вільно працюють з географічною картою, мандрують світом не тільки на уроках предмету «Людина і світ», а і на інших уроках. І одним з найважливіших показників успішності цього проекту – бажання дітей вчитись. А це найголовніше – в роботівчителя.