учитель НВК № 12 Слободянюк І. О.

Вже третій рік у НВК № 12 працюють класи за проектом «Інтелект України», і мені пощастило бути серед вчителів, що впроваджують його.

Перше знайомство з проектом на курсах у місті Мелітополі залишило незабутні враження: нові методики, оригінальні вправи, велика кількість фото-, відеоматеріалів, а головне – той ентузіазм, натхнення, прагнення до роботи, що тренери передавали вчителям.

А уроки, які пізніше ми побачили в Харкові, довели нам, що навіть найскладніший матеріал можна подати цікаво, легко, доступно. Розв’язування прикладів, задач, тестових завдань, робота з картою перетворюється для учнів на змагання, і яких кожен прагне досягти найкращого результату, стати переможцем.

Переконана, що головні принципи, ідеї проекту нам вдається повністю реалізовувати у нашій школі. «Я хочу йти до школи», «Мені цікаво на уроках» –  говорять  учні, і я вважаю, що ці слова є найвищою оцінкою проекту.