gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні543
mod_vvisit_counterВчора743
mod_vvisit_counterЗа тиждень2912
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4979
mod_vvisit_counterЗа місяць19400
mod_vvisit_counterПопередній місяць20021
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1190522

Online (за останні 20 хвилин): 16
Ваш IP: 34.204.168.209
Сьогодні: 28-05-2020 17:15
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вчителі 1-их класів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Розвиток дитини, її інтелектуальних та творчих якостей є пріоритетним напрямом у професійній діяльності вчителя початкових класів. І реалізовувати його нам допомагає діяльність за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

У навчанні учнів за програмою «Інтелект України» найбільш розповсюджені такі освітні моделі:

  • модель прискорення;
  • модель поглиблення;
  • модель збагачення;
  • модель проблематизації.

Таке активне навчання передбачає застосування різноманітних методів, які стимулюють пізнавальну активність і самостійність учнів, розвивають уяву, формують творче мислення, допомагають дітям уявити себе в різноманітних життєвих ситуаціях.

Діти із захопленням виконують вправи «Спів складів», «Веселий папуга», «Повітряні кульки», «Фотоапарат», змагаються під час виконання вправи «Перегони», вчаться формулювати і зв’язно висловлювати особисту думку з тих чи інших питань, знаходити власні варіанти вирішення проблемних завдань.

Важливим моментом проекту є формування емоційно-позитивного стану дитини в процесі навчання. Це відбувається через незвичну добірку видів завдань: виконання пісень під караоке, читання казок способом стеження за диктором, презентації, робота з уривками мультфільмів та пошук переглянутого в тексті тощо…

Навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» проходить в атмосфері довіри та взаємодопомоги, дітям цікаво робити відкриття, усвідомлювати важливість здобутих знань. Саме за таких умов можливе виховання особистості, підготовленої до майбутнього життя, коли необхідно буде самостійно розв’язувати проблеми та приймати конкретні рішення, бути компетентним.