gototopgototopOsvita Rivne
Osvita Rivne
Children-Hotline
Info-Centr
Info-Centr
Info-Centr
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita Rivne
Rivne Radio Club

Статистика відвідувань сайту


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні419
mod_vvisit_counterВчора764
mod_vvisit_counterЗа тиждень1871
mod_vvisit_counterПопередній тиждень4491
mod_vvisit_counterЗа місяць12594
mod_vvisit_counterПопередній місяць15146
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1008808

Online (за останні 20 хвилин): 10
Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:34
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Брега Н.І. вчитель початкових класів, що працює за програмою «Інтелект України»

Ми живемо у час змін. Змінюється держава, світосприйняття, переосмислюються

пріоритети. Змін потребує і система освіти. На своєму професійному шляху я «пройшла» багато реформ у освіті. Але коли ознайомилася із Проектом «Інтелект України» щиро пораділа за себе, як вчителя, за учнів та за батьків.

Програма ґрунтується на наукових засадах. Тут все продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання це частина єдиного цілісного процесу пізнання. Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, бездумного заучування. Всі завдання чітко підпорядковані одній меті: процес пізнання має бути цікавим, успішним і викликати у дитини бажання його продовжувати.

Тому важливим «плюсом» Проекту вважаю позитивну мотивацію дитини до навчання. Змінено пріоритет із «Що вивчаємо?» на «Як вивчаємо?». Процес пізнання через пальчики рук, через діяльність, через усвідомлення потрібності того що ти робиш, вчиш. Дуже важливою у Проекті є емоційна сфера дитини, усвідомлення нею її цінності як особистості. А ще мені як вчителю подобається виховання у дітей патріотичних почуттів. Учні проектних класів це маленькі свідомі громадяни держави Україна.