mod_vvisit_counterПопередній місяць15146
mod_vvisit_counterЗагальна (з_23.06.15)1008808

Ваш IP: 100.24.209.47
Сьогодні: 21-08-2019 13:34

Брега Н.І. вчитель початкових класів, що працює за програмою «Інтелект України»

Ми живемо у час змін. Змінюється держава, світосприйняття, переосмислюються

пріоритети. Змін потребує і система освіти. На своєму професійному шляху я «пройшла» багато реформ у освіті. Але коли ознайомилася із Проектом «Інтелект України» щиро пораділа за себе, як вчителя, за учнів та за батьків.

Програма ґрунтується на наукових засадах. Тут все продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання це частина єдиного цілісного процесу пізнання. Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, бездумного заучування. Всі завдання чітко підпорядковані одній меті: процес пізнання має бути цікавим, успішним і викликати у дитини бажання його продовжувати.

Тому важливим «плюсом» Проекту вважаю позитивну мотивацію дитини до навчання. Змінено пріоритет із «Що вивчаємо?» на «Як вивчаємо?». Процес пізнання через пальчики рук, через діяльність, через усвідомлення потрібності того що ти робиш, вчиш. Дуже важливою у Проекті є емоційна сфера дитини, усвідомлення нею її цінності як особистості. А ще мені як вчителю подобається виховання у дітей патріотичних почуттів. Учні проектних класів це маленькі свідомі громадяни держави Україна.