mod_vvisit_counterПопередній місяць11982

Ваш IP: 34.228.229.51
Сьогодні: 28-11-2021 17:07
   . ,

Вчителі англійської мови: Бондарець Ю.Ю, Лавренчук І.Я.

Початковий етап навчання є надзвичайно важливий для подальшого розвитку школярів, оскільки на цьому віковому етапі відбувається становлення особистості молодшого школяра а навчальна діяльність стає домінуючою. Важливо щоб процес навчання  був цікавим, захоплюючим. сучасним та результативним. Саме таким навчання стає завдяки програмі “Інтелект України”.

Відвідуючи уроки колег що працюють за даною програмою відзначаємо надзвичайну активність учнів, готовність та бажання бути учасниками процесу навчання який захоплює навіть дорослих. Сильний міжпредметний зв'язок сприяє засвоєнню знань, вмінь та навичок на високому рівні. В класі панує доброзичлива атмосфера.

Навчаючи діток англійської мови у класах що працюють за програмою ''Інтелект України'' стверджуємо, що нашим учням комфортно почуватися в сучасному світовому просторі, вони комунікабельні та надзвичайно активні.

Комунікативна, освітня, виховна і розвивальна цілі навчання реалізуються через сучасні засоби, методи та підходи.