Посвята першокласників

22.09 2011 р. в НВК №12 відбулась посвята першокласників у школярі. На святі були присутні всі учні 1-х класів з класоводами. Організаторами свята стали учні з комісії по роботі з молодшими школярами: Костенюк Андрій (8-А) та Захарчук Анна (6-Б) – ведучі свята.

Переглянути фото...

А головні ролі виконували:

Буратіно – Чафонов Іван (6А),

Мальвіна – Ковальчук Катя (6-А),

Букварик – Петух Богдан (6-А),

Математика- Конончук Марія (6-А),

Зошит – Подганюк Богдан (6-А).

До слова запрошувались найменші учні нашої шкільної родини – першокласники. Для них ведучі влаштували конкурс «Як я вмію збирати речі у портфелик».А сюрпризом свята був танець з хустинами у виконанні Кондратюк Діани (3-А), Олексюк Аліни (8-В) та Олексюк Влади (6-Б). Першокласникам сподобався виступ Шульги Ірина (4Д), яка виконала пісню «Україночка». На завершення свята першокласники пообіцяли виконувати правила для учнів, гарно вчитися, а директор школи Лагодюк В.Ю. вручила кожному першокласнику «посвідчення школяра».