I етап конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу".

07.11.2011 р. серед учнів 4 – их класів НВК № 12 м. Рівного було проведено  I етап конкурсу "Найкращий  відгук на  сучасну дитячу прозу". Конкурс проводився з метою заохочення учнів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.

За високий літературний рівень тексту-відгуку, креативність, творче ставлення дитини до складання відгуку, оригінальність викладу думки, виклад власного ставлення до прочитаного журі відзначило роботи таких учнів:

I місце ШЕКЕЛЬ СОФІЇ – 4 б (вчитель Тиндик І.І.)

II місце МАЛІВАНЧУК СОФІЇ -   4 б

(вчитель Тиндик І.І.)

III місце КИРИЛЬЧУК АННИ – 4 г (вчитель Гисюк Н.В.)

МУДРОЇ КАТЕРИНИ – 4 а ( вчитель Коваль Г.Є.)

Відгук на прочитану книгу "Ірина Хомен про К.Гаусса, А. Лінгрен, Н. Паганіні, К. Клодель, Ван Гога, С.Крушельницьку" учениці 4 б класу (вчитель Тиндик І.І.) було подано для участі в II етапі конкурсу, який відбувся 10.11.2011 р.

Конкурсна робота Софійки посіла II місце.