Родинне свято “Наші татусі та дідусі – найкращі”

5 грудня в переддень Дня Української армії в 3 - Б класі відбулося родинне свято “Наші татусі та дідусі – найкращі”. Дорогих гостей діти зустрічали хлібом та сіллю. На святі прозвучали слова подяки татусям та дідусям , твори“ За що я люблю свого татуся”, пісні про родину. Активну участь брали батьки в конкурсах вміло організованих вчителем. Хвилиною мовчання класна родина віддала шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор в нашій державі. До хлопчиків класу  від імені батьків звернувся татусь Гуменюка Влада - Олександр Олександрович. Він закликав дітей вже зараз готуватися до священного обов’язку кожного хлопчика – службі в армії. На закінчення свята батьки та дідусі учнів з словами вдячності звернулися до дітей та вчителя. Кожна сім’я   з трепетом і ніжністю несла додому шматочок короваю, який буде  поділений між членами родини.

Переглянути фото...