По Вкраїні з краю в край ходить святий Миколай

Усі діти, з великим нетерпінням чекають 19 грудня. На передодні свята Миколая діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно. Саме в ніч на 19 грудня на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, іграшки, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, - навіть різки.

Не забув Святий Миколай завітати і в НВК № 12 до учнів 1 – Г класу. Діти мали змогу помилуватися білосніжними ангелами,  чарівними зіроньками, пліткаркою лісу – вороною, пухнастим зайчиком, капосницею та  послухати легенду про Святого Миколая.  Хлопчики та дівчатка потішили гостя віршами, піснями та танцями. Коли Миколай дарував дітям подарунки, очі малят світилися неймовірною радістю.

Сподіваюся, що свято залишить приємні спогади у пам’яті дітей, їхніх батьків та гостей свята.