Pасідання обласної творчої групи учителів математики

09.11.2017 у  НВК-12 проходило засідання обласної творчої групи учителів математики. Учителі школи та міста провели творчі авторські майстерні. Гайдук Г. В. (НВК-12) поділилася досвідом використання елементів теорії чисел при розв'язуванні олімпіадних задач. Остапчук О.С. (ПМЛ "Елітар") поділилася досвідом розвитку творчого мислення учнів через розв'язування конструктивних задач міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру". Чибиряк І. М. (НВК-12) розповіла про задачі на вибір стратегії успіху. Цікавими та змістовними є презентовані технології роботи з обдарованими дітьми у місті (виступ - Гуменюк Л. М., методист КУ "Рівненський методичний кабінет") та області (виступи - Трофімчук А. Б., завідувач кабінету фізико-математичних предметів РОІППО та Пекарська Л. В., методист кабінету фізико-математичних предметів РОІППО).

Переглянути фото -