«Герої не вмирають»

28 лютого  2018 року в приміщенні актової зали НВК №12 відбувся захід присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні «Герої не вмирають…. Просто йдуть…», проведений науковими працівниками Рівненського краєзнавчого музею Яремчук О.В. та Семенович О.Л. В залі були присутні учні 5-Г, 6-А, 6-Г, 6-Д, 7-В класів.

Ведучі Оксана Яремчук (зав. сектора новітньої історії) та Олена Семенович ( науковий працівник) через образи чотирьох рівненчан, Героїв України (посмертно),  Георгія Арутюняна, Івана Городнюка, Валерія Опанасюка і Олександра Храпаченка  показали подвиги та героїчну загибель багатьох українців, які повстали,  захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Діти могли переглянути фото матеріали, відео сюжети та виставку, присвячену участі мешканців Рівненщини в Революції Гідності та АТО.

Слава Україні! – Героям слава!