Дієвий веб-сайт - обличчя успіху сучасної школи

Інтернет Асоціація України у 2017 році виступила організатором 8-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Організатори отримали понад 2000 заявок на участь у конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України. НВК -12 м. Рівного посів ІІІ місце у номінації «Веб-сайти міських шкіл». Це достойна оцінка наполегливої та творчої роботи колективу закладу.