Якісна освіта - сяйво людського життя.

Спільна мета націлює. Загальна мета об’єднує. Амбітна мета надихає, окрилює і розправляє плечі. А коли поруч однодумці, тоді і ти, і оточуючі не скиглять, а натомість шукають можливості. Навіть коли хтось, свідомо чи ні, не помічає результатів багаторічноі праці, знецінює її своєю необізнаністю, разом з однодумцями швидше піднімаєшся і впевнено рухаєшся далі. Наші діти - наше майбутнє. Саме тому учителі школи ще 5 років тому стали агентами змін і розпочали працювати за технологіми науково-педагогічного проекту "Інтелект України".
Сьогодні 29.03.2018 учителі НВК-12 м. Рівного, за щомісячною традицією, діляться досвідом роботи за сучаснимм інноваційними технологіями навчання "Інтелект України". Презентуємо заняття та навчальні тренінги для учителів області. Ці технології, попри різні думки тих, хто ні разу не побував у школі і не побачив роботу учнів на уроці, у повній мірі відповідають не тільки концепції Нової Української школи, а й адаптовані до реалій сьогоднішнього закладу середньої освіти. Якісний освітній продукт не потребує реклами.

НПП "Інтелект України" забезпечив створення нового освітнього середовища, яке розвиває творчий потенціал кожної (а не відібраної !!! ) дитини, яка прийшла до НВК-12. Навчання в класах "Інтелект України" цікаве та захоплююче, бо за допомогою ІТ технологій та засобами гри забезпечено розвиток життєвих компентностей і набуття вмінь. Сьогодні в школі з 58 класів у 21-у діти навчаються за НПП "Інтелект України" і щороку їх кількість зростає. Батьки довіряють школі, наші вихованці не готуються до реального життя, а повноцінно цікаво живуть, люблять вчитися. Вперше в історії вітчизняної педагогіки учитель отримав інструментарій, який дав змогу звільнитися від повсякденних рутин і творити, приділивши увагу кожній дитині, віддаючи тепло і любов вихованцям. Кожна людина є унікальною і саме сучасні технології навчання дають можливість розвитку та набуття життєвих компетенцій через створення індивідуальноі освітньої траєкторії , враховуючи особливості учнів. Сьогодні ми бачимо усміхнених, впевнених, всебічно розвинених, патріотично налаштованих маленьких українців, які із задоволенням біжать до шкільної родини. Водночас вся батьківська та педагогічна громада хвилюються в очікувані: чи врахується їх думка?
Приємно, що депутати Рівненщини не байдужі до проблем освіти. З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти та права вибору освітньої програми депутати Рівненської ОДА звернулися до МОН з проханням визнати програму "Інтелект України" як типову ( рішення 932 від 16.03.2018 )
Прикро, що очевидне потрібно доводити, однак панове, демократичний процес оновлення вже не зупинити!
Директор В. Лагодюк та педагоги НВК-12 м. Рівного

Фото -