«Веселі старти»

30 березня 2018 року в приміщенні актової зали НВК №12 відбулося свято активності, спорту та здоров’я – «Веселі старти» для учнів 3-х класів. У цих спортивних змаганнях взяли участь наступні команди 3А та 3Б . В ході заходу дітям запропонували позмагатися у дев’яти конкурсах: «Передай м’яч», «Здоров’я», «Веселий потяг», «Естафета зі скакалкою», «Біг з перешкодами», конкурс капітанів, естафета «Пліч-о-пліч з товаришем», «Метання ядра» та «Перетягування канату». В перервах між конкурсами, поки журі учнівського самоврядування підраховувало бали, всіх присутніх розважали хореографічні, акробатичні номери, що дарували гарний настрій глядачам та віру у власні сили командам-учасникам. За кінцевою сумою балів перемогла дружба та жага до спортивних звершень.

Фото -