Вітаємо!!!

Рівненським міським центром творчості учнівської молоді Рівненської міської ради проведено міську виставку-конурс з початкового технічного моделювання серед дітей молодшого шкільного віку навчальних закладів м.Рівного. Команда учнів Рівненського навчально-виховного комплексу №12 посіла І місце.

Вітаємо переможців:

Гаца Владислава, учня 4-Е класу (ІІІ місце) – «Найпростіші автомоделі»

Ковальчука Михайла, учня 4-Б класу (ІІ місце) – «Найпростіші авіомоделі та ракетомоделі»

Шумельчука Михайла, учня 4-А класу (І місце) – «Найпростіші судно моделі»

Савінського Олександра, учня 4-Е класу (І місце) - «Найпростіші судно моделі»

Христюк Марію, ученицю 4-Б класу (ІІ місце) – «Вироби в стилі народних мистецтв»

Пивоварчука Гліба, учня 2-Г класу (ІІІ місце) – «Вироби в стилі ори гамі та паперопластики»

Коркош Надію, ученицю 3-Б класу (І місце) – «Вироби виготовлені за друкованими схемами»

Кавлюк Ірину, ученицю 4-В класу (ІІІ місце) - «Вироби виготовлені за друкованими схемами»

Дякуємо  вчителям, учням та їх батькам, які долучилися до організації виставки.