Квест «Здоровим бути – здорово»

Людина – найвищий продукт земної природи.

Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи,

людина має бути здоровою, сильною та розумною.

І.Павлов

Здоров'я дітей – найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Школа – це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Це єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів.

Усвідомлюючи це, у стінах НВК№12 м. Рівне був проведений квест для учнів 5-тих класів під назвою «Здоровим бути – здорово». Під час гри учні мали змогу показати свої знання про здоровий спосіб життя. Перемогу отримали учні 5-Г класу,ІІ- е місце посіла команда 5-Б, а ІІІ- є здобула команда 5-В класу.

Загалом,усі учасники квесту перевірили свої знання та почерпнули нову для себе інформацію.

Бяла Надія, комісія «Дозвілля»