Роби добро, допомагай ближньому

В нашому місті вже стало доброю традицією напередодні Великодня проводити міській благодійний ярмарок. От і сьогодні ,04.04.18 року,в  переддень міського ярмарку, в Рівненському НВК №12 пройшов загальношкільний  ярмарок.  Саме цей ярмарок довів, що не залишилося жодної байдужої душі, — всі класи взяли активну участь у заході. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками та за допомогою батьків).

Все було як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що коридором не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір. Учні у різний спосіб  запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Зібрані кошти будуть передані на лікування онкохворих дітей шкіл міста. Це  лише невеличка часточка того, що можна було б зробити для хворих, але сподіваємося, що наша допомога не буде марною.

Педагог-організатор НВК№12 Савсуненко Т.В.