«Великодня майстерня»

Писанкарство - давнє мистецтво поширене у багатьох народів світу.
2 квітня 2018 року випускники НВК №12 взяли участь у міській акції «Великодня майстерня». Протягом години вони створювали свої писанки, що вражають оригінальністю зображуваних мотивів та різноманітністю орнаментів. Перед початком роботи до учнів звернулась директор школи Лагодюк В.Ю. Вона нагадала, про те, що писанка — символ Сонця; життя, його безсмертя; любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості. Невеликий інструктаж стосовно послідовності виконання роботи провела і вчитель образотворчого мистецтва Полоненко О.Ю., показавши на прикладі різноманітність символік.
В передсвятковий та святковий період писанки наших учнів гідно прикрашатимуть центр міста, нагадуючи для всіх про традиції нашого народу.

Фото -