Прооект "Пташина їдальня"

От і скінчилась зима – найважчий період в житті птахів, а разом з нею і припинилась робота над проектом "Пташина їдальня", що тривала на уроках природознавства впродовж зимових місяців та на початку весни.
Над проектом працювали учні 2-Е класу разом з класним керівником Галганець І.В. Із настанням зими діти з допомогою батьків виготовили годівнички із різних матеріалів і облаштували їх на шкільному подвір'ї. Щодня клали туди корм, в однакову годину – до самої весни, коли розтанув сніг. Пташки знали час обіду і зліталися до годівничок "вчасно", чекаючи на ласощі.
Актуальність проекту полягала в тому, що зимуючі птахи потребували допомоги людей у холодний період часу, коли їжа вкрита кригою і снігом. Завдяки проекту діти розширили уявлення про зимуючих птахів, види корму; навчилися дбайливо ставитися до птахів; підвищилася екологічна культура батьків учнів через надання допомоги дітям у реалізації проекту.
Отже, повісивши годівнички, школярі не лише спостерігали за життям пернатих друзів, а й зробили добру і потрібну справу: врятували життя багатьом пташкам.
Про зимуючих птахів, друже, пам'ятай,
Годувати взимку їх ти не забувай.
Скільки гине взимку їх, аж болить душа,
Але в серці є для них крапелька тепла.
Любі друзі, даруйте пташкам радість!