Ментальна арифметика

Ментальна арифметика – це японська методика розвитку інтелектуальних здібностей дитини за допомогою обчислень на спеціальних рахівницях "абакус", якій вже більше 2000 років. Опанувавши її, діти за секунди ментально складають, віднімають, множать і ділять будь-які числа – хоч тризначні, хоч шестизначні.

Познайомитися з даною методикою і випробувати її на собі мали змогу учні 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г, 2-Д, 2-Е класів разом зі своїми класними керівниками Марчук О.А, Мосійчук Г.А., Невелічук Л.П., Коваль Г.Є., Гисюк Н.В. та Галганець І.В.. Майстер-клас проводила представник Indigo Menthal Training Club в м.Рівному Семенюк Юлія Федорівна. За підсумками заходу можна сказати, що дітям дуже сподобалося. Звичайно всіх безмежних можливостей використання абакуса показати в рамках майстер-класу неможливо, але вони так щиро рахували на справжніх та уявних рахівницях, що не хотіли з ними прощатися. Класні керівники відзначили, що методика цікава і корисна у використанні.

Онлайн-платформа клубу ментальних тренувань Indigo Menthal Training Club схвалена Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.