ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ: НА ОНЛАЙН-КУРСІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ ВІДКРИТО НОВИЙ МОДУЛЬ ПРО ВІКОВІ ОСОБЛИВОСТІ НЕЙРОПСИХОЛОГІЇ ДІТЕЙ

«У цьому модулі ми говоримо про роботу мозку дитини, про сприйняття, уяву, пам'ять, мову, мислення дитини, про конкретні приклади і вправи для того, щоб дитина вчилася із задоволенням, концентрувалася, підтримувала стійку увагу, вчасно відпочивала. Автори і лектор модулю, Оксана Шльонська і Катерина Сумарева, – практикуючі фахівці-психологи, які щодня працюють з дітьми. У модулі 10 відео з теорією і практикою, з живою зйомкою і реальними прикладами, додаткові матеріали, тести і форум для обговорення. Все повністю безкоштовно», – розповів керівник студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов на своїй Facebook-сторінці.