Відвідини Всеукраїнського науково-методичного семінару «Забезпечення особистісного розвитку учня засобами тьюторських технологій» у м. Кривий Ріг

26 квітня 2018 року, вчителі НВК № 12, Мороз Ольга та Городніченко Анастасія, відвідали Всеукраїнський науково-методичний семінар «Забезпечення особистісного розвитку учня засобами тьюторських технологій» у м. Кривий Ріг. Основними завданнями даного заходу було пояснити учасникам весь зміст та переваги тьюторства та менторства як особливого підходу у навчанні дітей. Паралельно, представники НВК №12 відвідали білінгвальні уроки (англійська мова+фізика, німецька мова+географія), де поєднується іноземна мова з практичними завданнями, це не аби-як захоплює та мотивує дітей. Цей досвід є неоціненним для нашого закладу так як тепер, наші вчителі та діти можуть співпрацювати у цікавому та водночас творчому освітньому процесі.