День безпеки життєдіяльності.

З метою виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації у пришкільному мовному таборі «Friends» 12 червня було проведено День безпеки життєдіяльності. До наших вихованців завітали представники Національної поліції, де в дружній атмосфері дітям розповіли про основні правила та дії в екстремальних умовах. А вчитель Т.М.Рачек провела майстер-клас «Школа першої допомоги»,після чого учні опрацювали нову лексику разом з вчителями англійської мови. Маємо сподівання, що такі заходи, проведені в рамках Дня безпеки життєдіяльності, допоможуть дітям зберегти життя, здоров’я та зорієнтуватися в нестандартній ситуації.

Фото -