Вітаємо!

З 30 травня по 15 червня 2018  року відбувся Кубок Рівного з футболу «Кубок майбутніх чемпіонів» 2018 року. Кубок проводився з метою популяризації футболу серед учнівської молоді та активного проведення дозвілля під час канікул.

15 червня на стадіоні «Авангард» відбулися фінальні змагання ювілейного (десятого) «Кубку майбутніх чемпіонів, до яких вийшли збірні команди НВК №12, РКГ «Престиж» та НВК №26-1 та НВК №26-2. У запеклій боротьбі учні нашого закладу вибороли ІІІ місце. До складу збірної команди увійшли такі гравці: Матвійчук Г. (5А), Лесняк З. (5А), Берташ А. (5Б), Медвідь С. (5Б), Романовський Д. (5Б), Ковальчук Д. (5Б), Боженко Б. (5Б), Васільєв А. (5Б), Котовський О. (5В), Гаврилюк М. (5В), Сердюк М. (5В), Мельник Д. (5Г), Сахнюк А. (5Г), Онофрійчук А. (5Д), Сахнюк Н. (5Д). Готував команду до змагань учитель фізичної культури Цимбалюк О.П.

Нагороджував переможців капітан «Динамо» Сергій Сидорчук. Дітям було приємно отримати нагороди із рук відомого футболіста та зробити селфі з ним.

Пишаємося здобутками наших вихованців та бажаємо подальших успіхів дітям і вчителям!