Випукний вечір-2018

Непрохана сльоза з щоки скотилась...
Школа моя, прощавай.
Сьогодні, 23.06.18р., Рівненський НВК 12 сказав "До зустрічі" на "Зустрічі з випускниками - 2019" своїм 84 випускникам 2018 року. 11 із них закінчили школу з відзнакою - 5 золотих та 6 срібних медалей. Директор школи, класні керівники та батьки сказали напутні слова випускникам та побажали легких життєвих доріг. Сподіваємось не в останнє співали на шкільному святі Ляшко Стас, Добровольський Олександр, Гонтар Маша, Добреля Артур зі своїм кл.керівником Самолюк Наталією Василівною, та танцював Франчук Андрій зі своєю партнеркою. Особливу подяку хочеться висловити Степаненко Л.П., Климець Г.Г., Городніченко В.Г., Климець В. та випускникам школи 2013 року Калетнику Олександру і Фандичу Денису за ЧУДОВІ танцювальні номери.
Тож, в добру путь, дорогі випускники!

Фото -