Засіданя ради школи

6 вересня 2018 року відбулося засіданя ради школи, на якому обговорювали такі питання:

1. Про структуру навчального року.
2. Про режим роботи школи.
3. Про забезпечення рівного доступу до якісної освіти та затвердження варіативної складової навчального плану.

3.1 Про розподіл годин варіативної складової в початковій школі та поділ годин літературного читання у 4Д та 4Е класах.
3.2 Про виділення годин гурткової роботи для занять хореографією .
3.3 Про співпрацю з обласною спеціалізованою дитячою юнацькою школою олімпійського резерву .
3.4 Про надання додаткових освітніх платних послуг для занять спортивно-бальними танцями.

4. Про затвердження освітніх програм.
5. Про затвердження навчальних програм гурткових годин самопідготовки з математики та української мови.
6. Про розподіл двох ставок груп продовженого дня на чотири по 0,5 ставки та затвердження режиму роботи учителів у ГПД 3, 4 класів.
7. Про дотримання санітарно - гігієнічних норм.
8. Про внесення змін до положення про раду НВК №12 та його затвердження .
9. Про затвердження плану роботи школи та ради НВК№12