З Днем народження, рідна школа!

Ти завжди плекала рідне слово,
Любила учнів всіх своїх.
Школо!
Ми тебе вітаєм.
Від душі ми усі побажаєм
Процвітання,краси і добра.
І на многії літа здоров'я,
В Україні,багатій і вільній!!!

Сьогодні Рівненський НВК 12 святкує свій 55-й день народження. В цей радісний і святковий день школу прийшли привітати її успішні учні-випускники:Ковтунець Володимир Віталійович,Цимбалюк Віталій Іванович,Гуменюк Любов Володимирівна,Гуменюк Лариса Миколаївна, мер м.Рівне Хомко Володимир Євгенович, начальник управління освіти Харковець Василь Степанович, колишні директори Гоголь В.В., Коржевський П.М., Новак В.Г., члени піклувальної ради школи та інш. Класні колективи підготували виставку "Дари осені" та колективні святкові плакати "Наші мрії"," Школа у майбутньому" та ін. Шкільний "Євроклуб" для гостей провів екскурсію шкільними коридорами,а вчителі-предметники провели для учнів цікавий навчальний квест.
Тож,55- це багато чи мало?
Для історії це мить...,а для школи це вже історія.
Тож, з Днем народження,тебе,рідна школо!!!

Фото1 -  Газета "7 Днів"- Фото2 -