НВК№12-55!

55 – це багато чи мало? В рамках людського життя досить довгий строк, який вміщує народження, дитинство, юність,  досвідченість, зрілість. Але для історії 55 років – менше ніж одна мить.

20 вересня 2018 року НВК №12 відсвяткував свій 55-річний ювілей. О 10.00 год. розпочалася святкова лінійка, яка, без сумніву, запам’яталась оригінальним проведенням флеш-мобу, чарівним вальсом, виступом аніматорів  та, як на справжньому дні народзження, врученням солодких сюрпризів від піклувальної ради школи. Впродовж всього дня учні НВК №12 мали змогу виявити свою творчість та оргінальним чином привітати заклад з такою визначною датою, а саме було створено виставки «Осінній букет» і «Природа та фантазія». Окрім цього, коридори школи прикрашають вітальні плакати від класів, що реалізовують проект «Школа моєї мрії», фотозона та фотовиставка випускників минулих років. Учні зобразили як сучасний заклад, так і фантазували над тим, як він може виглядати в майбутньому.

Своєрідною родзинкою святкувань став єдиний інтегрований урок-квест «Я пізнаю світ» , під час якого учні у цікавій і змістовній формі відповідаючи на запитання, мали змогу отримати оцінки за знання. Було надзвичайно приємно отриматпи привітання як від директорів школи Лагодюк В.Ю., Гоголя В.В., Новака В.Г., Коржевського П.М., так і від успішних випускників, зокрема від міського голови Хомка Володимира Євгеновича, першого заступника міністра освіти і науки Ковтунця В.В.,Президента Академії медичних наук Національної Академії України Цимбалюка В.І., Пасічник О.Б., Гуменюк Л.В., Дзівак А. Всі присутні мали змогу милуватися неповторним звучанням народного вокального співу гурту «Горина».

Рідна школо, вітаємо тебе з ювілеєм, бажаємо наснаги і творчості працювати ще довгі роки і з гордістю випускати зі своїх стін тих, хто стане гідними членами нашого суспільства.

ЗДВР НВК№12 Середюк О.В.